KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

1. Kas yra PVC tentas?

 

PVC – polivinilchloridas. Poliesterio siūlais armuota medžiaga iš abiejų pusių padengta akrilo laku. Skirtingų storių ir porūšių danga, skirta tentinių statinių ir jų priedų, tekstilinės architektūros, auto tentų, uždangų, įdėklų, pertvarų, pripučiamų batutų gamybai.

 

2. Kas yra akrilinė medžiaga?

 

Specialiai impregnuota medžiaga, iš akrilinių siūlų, skirta prabangių pavėsinių, pertvarų, užuovėjų, terasų ir lauko kavinių skėčių, tekstilinės architektūros tentų gamybai.

Iš specializuotos, kitokio porūšio, impregnuotos, neskęstančios akrilinės medžiagos gaminami vandens transporto plaukiojimo ir transportavimo tentai.

 

3. PVC tentinės medžiagos savybės?

 

Sertifikuota, tentinė danga, skirta įvairių tentinių dirbinių gamybai – PVC tentas, neperšlampantis, nepelijantis, tvirtas, ilgaamžis, atsparus UV spinduliams, atitinka tarptautinius priešgaisrinius standartus, nepalaiko degimo, nereaguoja sandėliuojant chemines medžiagas, atsparus temperatūrų svyravimams ir nekeičia fizinių savybių prie -30/+70C, atsparus įtempimui nes yra elastingas, riebalus ir purvą atstumiantis, atitinka visus ES reikalavimus, yra su kokybės ženklu.

 

4. Akrilinės medžiagos savybės?

 

Sertifikuota, austinė danga, skirta įvairių tekstilinių dirbinių gamybai – neperšlampanti, nepelijanti, tvirta, ilgaamžė. Atspari UV spinduliams, atspari temperatūrų svyravimams ir nekeičia fizinių savybių prie -30/+70C, riebalus ir purvą atstumianti, atitinka visus ES reikalavimus, yra su kokybės ženklu.

 

5. Gamybai naudojamų, PVC tentinių medžiagų svoris?

 

570g kv/m

630g kv/m

640g kv/m

650g kv/m

670g kv/m

900g kv/m

 

6. Galimos spalvos?

 

Pasirinkti PVC tentą galite iš plačios spalvinės gamos.

PVC tento, skirto auto transporto, vandens telkinių uždangalų ir įdėklų bei kt. - Paletę sudaro 40 atspalvių.

PVC tento, skirto tentiniams statiniams ir jų priedams, stogams, tekstilinei architektūrai - Paletę sudaro 34 atspalviai.

Jai tinkamos spalvos tento iš paletės neturime sandėlyje, o spalva yra reta, galimas specialus užsakymas. Pristatymo terminas apie 2 savaites.

Akrilinės, austinės medžiagos

Paletę sudaro 23 atspalviai.

 

7. Permatomas tentas arba langas?

 

PVC skaidrus, specializuotas, elastingas tentas, skirtas terasų, lauko kavinių, balkonų, pavėsinių pertvarų, užuovėjų, durų gamybai. Langas montuojamas specialiu aparatu, litavimo būdu į pageidaujamos spalvos tento rėmą.